2017-10-14 - sobota

POZNAŃ + Sielska - MTP hala 2

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2017-10-14 (sobota)
Miasto: Poznań
Miejsce: Hala nr 2 MTP
Adres: ul. Głogowska 14
Ceny biletów: 50 / 61 zł
Cena biletu w pakiecie z koncertem Pidżamy Porno (6.12.2017) – 96 zł
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00
Support: SIELSKA
Miejsca zakupu: www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ebilet.pl,www.ticketpro.plwww.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Rozpiska czasowa:
18.00 – otwarcie drzwi
19.00 - Sielska
20.00 - Strachy na Lachy

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert zespołu Strachy na Lachy! Grupa wystąpi 14 października w Hali nr 2 MTP. Zespół promować będzie nadchodzący album, a koncert odbędzie się w ramach Koncertowej Jesieni, która w tym roku odbędzie się we współpracy z FAQ RAK!
https://www.youtube.com/watch?v=b4NORbnAWEY
Strachy na Lachy kończą nagrywać swój szósty, studyjny album. Płyta nazywać się będzie „Przechodzień o wschodzie” i ukaże się pod koniec września tego roku. Klimat wydawnictwa nawiązuje do pierwszej płyty zespołu z 2003 roku. Znajdzie się na niej sporo melodycznych, tanecznych rytmów i akustycznych brzmień, ale nie zabraknie też charakterystycznych dla starych nagrań grupy, ostrzejszych utworów. Taki właśnie będzie drugi singiel z „Przechodnia o wschodzie”, którego spodziewać się możemy w połowie września! Pierwszym singlem z płyty była piosenka „Twoje motylki”. Utwór był piosenką dnia w Trójce, wszedł również do głównego notowania trójkowej listy przebojów. Trasa koncertowa promująca nowe strachowe dziecko rozpocznie się 6 paździenika. Zespół zagra w jej trakcie 13 koncertów, wśród których nie brakuje Poznania!

MTP hala 2
ul. Głogowska 14 / Poznań