Manufaktura
19 maja 2018
Łódź

Koncert zespołu Strachy Na Lachy w Łodzi!

URODZINY MANUFAKTURY!
W tym roku, nasze urodziny świętujemy aż przez trzy dni (18-20 maja)! W te dni nie będziecie narzekać na nudę. Niezapomnianych wrażeń dostarczą wam Kamil Bednarek, Strachy na Lachy, O.S.T.R i prawdziwi…rycerze!
 
Jak na urodziny Manufaktury przystało, nie zabraknie koncertów z charyzmatycznymi wykonawcami w rolach głównych. Już w piątek (18 maja) zagra Bednarek Band, a dzień później Strachy na Lachy i O.S.T.R.
 
W sobotę czekać będą na was liczne konkursy z nagrodami, warsztaty dla najmłodszych i urodzinowe rabaty.
 
Przez cały weekend będzie można zaszaleć w wesołym miasteczku. Pojawi się m.in.: diabelski młyn i wieża swobodnego spadania, a dla najmłodszych autodrom i zamek strachów. Na żądnych bardziej ekstremalnych wrażeń czekać będą skoki na bungee (piątek-niedziela) i tunel aerodynamiczny (niedziela).
 
Niedziela, to także specjalny ukłon dla najmłodszych. Na rynku staną rycerskie tory przeszkód, przez które wszystkich młodych śmiałków przeprowadzą prawdziwi wojowie!
 
20 maja to jednocześnie finałowy odcinek Kina na Talerzu, czyli warsztatów kulinarnych prowadzonych podczas niehandlowych niedziel. Każdy odcinek był prowadzony przez jednego z laureatów programu Master Chef Junior z udziałem filmowych ulubieńców najmłodszych. Podczas finału, w którym gospodarzami będą Emotikony, spotkamy się również z Minionkami, hrabią Drakulą i Mavis, Angry Birdsami i Spongebobem.
 
Urodzinowy rozkład jazdy:
 
Piątek, 18.05
– 16.00 do 22.00 – skoki na bungee z wysokości 70 m, czyli coś dla wszystkich łowców mocnych wrażeń!
– 17.00 – DJ set i Sylwia Kurzela – oficjalne otwarcie 12. Urodzin Manufaktury
– 19.00 – BEDNAREK BAND – Kamil Bednarek z zespołem
– 21.00 – Artystyczny DJ SET – czyli strzelamy F.O.H.-a (Niezwykły pokaz muzyczny – w przestworzach. Podwieszony na tyrolce, na trąbce zagra Pavel Samokhin, lider zespołu Samokhin Band, na ścianie Elektrowni – Wojciech Kondzielnik, tancerz grupy The Wallers i aktor Teatru Arlekin, na F.O.H.-u – perkusja i MC Dj. Żeby zrozumieć, trzeba zobaczyć!
Sobota, 19.05
– Od 10.00 – Lunapark, bungee, konkursy, warsztaty dla najmłodszych
– 12-19.00 – rotunda galerii handlowej – MeloBike i konkurs z nagrodami oraz specjalne urodzinowe rabaty!
– 12-20.00 – Gliniada – artystyczna parada, pokazy i animacje.
– 14.00 – 18.00 – DJ SET i Sylwia Kurzela
– 19.00 – koncert Strachy Na Lachy
– 20.30 – koncert O.S.T.R.